
Професійний верстат для заточування ножів Work Sharp Precision A/K Sharpener, США
4 620 ₴
4 389 ₴
- Готово до відправки
- Код: 73506
Універсальний точильний верстат від американської компанії Work Sharp, "апексна" система заточування доведена до максимальної ефективності та комфорту, інструмент підходить як для виправлення, так і переточування кута.

Верстат складається з трьох основних вузлів, які збираються упродовж декількох секунд.
- Основа (лапа)
- Затискач
- Шкала кута
- Шток з абразивами
Лапа обладнана гумовими підкладками.
Конструкція фіксується магнітними пазами.
Стабільне стійке складання без люфтів.

Діапазон заточування кута в межах 15-30 градусів із кроком 1 градус.
На правому боці шкали розмітка кроком 5 градусів, ліва сторона позначена малим кроком.
Регулювання відбувається за допомогою баранчика.

Затискач добре різну геометрію клинка, фіксація без додаткових інструментів.
Завдяки поворотному механізму можна перевернути клинок, не витягаючи його із затискача.
Важіль перевороту розміщений на тильному боці затискача.

У комплекті постачаються два алмази (320, 600 гритів) та керамічний абразив для фінішної роботи.
Усі оброблювальні матеріали розташовуються на штоку, для зміни каменю передбачений поворотний механізм.
- 320 грит-обдирковий (1 етап)
- 600 гритів-заточування (2 етапи)
- кераміка-полірування (3 етап)

Алмази однорідні, добре з'їдають сталь, водночас не утворюють мікротріщин, керамічний брусок здатний довести крайку до дзеркального стану.

- Оригінальна продукція високої якості
- Гарантія 3 роки
- Країна реєстрації бренда-США
- Країна виробництва — США
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точилка механічна |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 320 мм |
| Вага | 1500 г |
| Виробник | Work Sharp |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ножів |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал стрижня | Алмазний |
- Ціна: 4 389 ₴





