
Ніж філейний Grandway Fisher, 420AISI
499 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 18210
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Фіксований ніж для оброблення риби та м'яса, клинок має ідеальну геометрію для філіювання, в основі лежить неіржавка сталь 420 Aisi, клинок має високі показники корозійної стійкості, загартування вироблене в межах 55-56 HRC.
Колодка виготовлена з еластрону, тактильно приємна, щільно заповнює долоню, не ковзає в мокрих руках.
У хвості ножа є темлячний отвір.
У комплекті постачається чохол із вентиляцією та зливним отвором.
| Довжина ножа | 275 мм |
| Довжина клинка | 145 мм |
| Товщина клинка | 1.4 мм |
| Обробка сталі | Сатин |
| Висота клинка | 20 мм |
| Сталь | 420 |
| Твердість | 56 |
| Чехол | ABS пластик |
| Колодка | Еластрон |
| Довжина колодки | 130 мм |
| Маса | 100 г |


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandway |
| Країна виробник | Китай |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Довжина ножа | 275 мм |
| Вага ножа | 100 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Рибалка |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Еластрон |
| Стан | Нове |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Поверхня | Сатин |
| Заточення леза | Однобічна |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 145 мм |
| Ширина леза | 20 мм |
| Товщина леза | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴







