
Складаний ніж Ruike P138-B, сталь 14С28N
3 140 ₴
- В наявності
- Код: P138-B


Клинок має геометрію модернізованого танто, більш схильний до американських ліній. Грінд клинка з чіткими гранями та тривалістю 90 мм, виготовлений зі шведської високотехнічної сталі Sandvik 14c28n. Марка належить до неіржавкого сегмента, оптимальне поєднання хрому та вуглецю надає високі різальні властивості та повний імунітет до іржавіння. Сталь пройшла оброблення рідким азотом, після чого видає 60 одиниць Роквелла, дзеркальна бретелька, яка довго зберігає свої кондиції під час активної експлуатації.
Спуски прямі від середини, зведення в 0,4 мм, товщина клинка по обуху становить 3.5 мм.
Поверхневе оброблення клинка виготовлене методом дроботруминного оброблення Stone Wash, це так само зміцнювало молекулярну решітку металу та надала матову текстуру.

Захоплива ручка нашого танто налічує 13.1 см. довжини такий показник комфортно впишеться у велику долоню та під час використання рукавичок. Фактура має фігурний переріз із чіпкою поверхнею. Чорні матові плашки колодки виготовлені зі склотканини G10, всередині маємо приховані сталеві лайнери з 420-ї неіржавкої сталі.
Монолітності колодки надає прихований бекспейсер, темлячний отвір виготовлений через бонку.

На борту встановлена дизайнерська кишенькова кліпса скелетного типу, посадка глибока, за бажання можна відкрутити та користуватися темляком.

Осьовий вузол ножа побудований на базі двох касет із роликовими підшипниками, фліп ножа бадьорий, зведення клинка виробляється плавцем. Центрування й припасування технічної частини виготовлені бездоганно, люфту немає.
Запірний механізм має подвійну систему: базовий лінійний "Liner Lock" й додаткова опція "Safety lock".
Додатковий фіксатор блокує запірну пластину лайнера, у такий спосіб ми отримуємо практично монолітний фіксид, ця функція не буде зайвою для категорії тактичних ножів, особливо коли справа стосується грубої силової роботи.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 131 мм |
| Довжина ножа | 221 мм |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 158 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
- Ціна: 3 140 ₴







