
Ganzo G807 Compact, сталь 9Cr14Mov
630 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: g 807
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Компактний універсальний фіксаж від Ganzo, новинка 2024 року. Модель задумувалася як міський EDC-ніж, хоча непогано себе показала і в польовій роботі.
На клинку маємо чудову збалансовану, високовуглецеву сталь 9Cr14Mov із рівнем загартування 59 HRC.
Склад протистоїть корозії та добре зберігає агресивний різ.

Технічні хк:
- Довжина ножа — 205 мм
- Довжина клинка — 88 мм
- Сталь клинка — 9Cr14Mov
- Товщина клинка — 3,3 мм
- Спуски прямі
- Оброблення — сатин
- Твердість — 59 HRC
- Ручка — прогумований пластик
- Ножні поліпропілен
- Маса — 96 грамів

Колодка виготовлена з прогумованого пластику, приємна фактура та заповнювальна геометрія передбачає силові навантаження.

У комплекті постачається пластиковий чохол із кріпленням на пояс

Модель постачається в чотирьох кольорах

Оригінальна якісна продукція від Ganzo
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Довжина ножа | 205 мм |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 96 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Товщина леза | 3.3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 96 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴









