
Складаний ніж Ruike M121-TZ, сталь S35vn
6 780 ₴
- В наявності
- Код: M121-TZ

Основні моменти:
- Загальна довжина — 21.5 см
- Клинок — 9.2 см (сталь s35vn)
- Обух-3.5 мм
- Ручка — 12.3 см (титан ТС-4)
- Замок- Frame з фіксатором
- Обработка- Bead Blast
- Маса — 110 г.
- Механіка-підшипник

Клинок виготовлений із використанням однієї з найкращих ножових сталей CPM S35vn — це порошкова мартенситна сталь американського виробництва розроблена 2009 року спеціально для виробництва клинків. Ця марка є вдосконаленою аналог CPM S30v, тепер ударна в'язкість стала вищою. Клинок приголомшливо зберігає різальні властивості довгий час, твердість різальної крайки налічує 60 HRC, водночас сплав має високий корозійний імунітет.
Геометрія клинка Clip point з високими спусками та корисним р.к на всю довжину. Зведення 0.5 мм і 1.1 на вістря, товщина в обуху 3.5 мм.
Фінішне оброблення зроблене методом "bead blasting" для досягнення рівномірної матової фактури.

Фіксація ножа відбувається за засобами запірного замка Frame Lock, зручна, надійна система, яка не потребує уваги, дублюється додатковим фіксатором. Принцип роботи фіксатора полягає в блокування запірного елемента Frame Lock. Така опція може надати монолітності під час силових робіт.

Колодка ножа виготовлена з титану марки ТС4, таке рішення передбачає максимальну міцність за мінімальної маси на 110 грамів. Довжина колодки становить 123 мм, а товщина в найширшій точці — 1.2 см.
Є прихований темлячний отвір через бонку. Встановлена дизайнерська кліпса глибокої посадки для кишенькового або поясного носіння.

Ніж належить до категорії фліпер, осьовий вузол працює на базі однорядного сталевого підшипника та латунної шайби. Зведення клинка відбувається за допомогою плавника, точне технічне розташування керамічної кульки детенту створює чіткий виліт клинка з колодки.
Люфт немає, центрування клинка ідеальне.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Довжина ножа | 21.5 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Матеріал рукоятки | Титан |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Гарантійний термін | 72 |
| Вага ножа | 110 |
| Довжина у складеному стані | 12.3 |
| Довжина рукоятки | 123 |
| Твердість ріжучого леза | 60 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 9.2 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Марка стали | S35VN |
| Форма клинка | normal blade |
| Довжина клинка | 92 мм |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Колір рукоятки | сірий, сріблястий |
| Колір клинка | сірий |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Матеріал корпусу | TC4 (titanium) |
| Гарантія | 5 років |
| Тип замку | Frame lock |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип заточення | прямий |
| Сталь D2 | Шведський Sandvik |
| Сталь клинка 440С | Преміумфілі |
| Товщина леза | 3.5 |
| Тип | Ніж універсальний |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
- Ціна: 6 780 ₴







