
Складаний ніж Ruike M108-TZ, сталь 154-СМ
6 450 ₴
- В наявності
- Код: M108-TZ

Преміальна версія популярного у вузьких колах Ruike P108, тепер у виготовленні застосовуються топові матеріали збирання, на клинку маємо американську високовуглецеву сталь 154СМ, а колодка виготовлена з титану ТС4.
Основні моменти:
- Довжина ножа — 210 мм
- Довжина клинка — 88 мм
- Товщина обуха-3.1 мм
- Довжина в складеному стані/ручка – 12.2 см
- Маса — 110 г.
- Сталь клинка — 154 СМ (60-61 одиниць)
- Матеріал колодки — феросплав ТС4
- Механіка-підшипник
- Замок- Frame Lock з блокіратором
- Гарантія — 5 років
Промокад на безплатну доставку — 191290

Сталь клинка — американська преміумсталь 154-СМ, рівень твердості до 61 HRC, кількість вуглецю 1.1%, хром — 14%. Сталь чудово утримує різений довгий час, водночас сплав вирізняється гарною корозійною стійкістю.
Профіль клинка-Clip point зі скошеним обухом і ребром жорсткості по всій довжині, поверхневе оброблення вироблене подрібненим і має матову фактуру. Підводи різальної крайки доведені до дзеркального вигляду. Попри скромний показник товщини обуха 3.1 мм, міцнісні показники під час бічних навантажень не поступаються товстішим клинкам, все завдяки гринду ребра жорсткості.
Зведення різальної крайки — 0,4 мм, загартування вироблене рідким азотом.

Колодка виготовлена з титану ТС4, цей феросплав поєднує легкість, міцність, високу корозійну стійкість, низький коефіцієнт теплового розширення, можливість роботи в широкому діапазоні температур.
Попри кутові моменти геометрії, ергономіка продумана до дрібниць, всі місця, де можуть бути потенційні наминання заокруглені.
Міцності та монолітності колодки додає титановий бекспейсер, він за сумісництвом доводиться темлячним вушком.

На правому боці встановлена сталева еластична кліпса глибокої посадки із зачіпанням кишені, що запобігає втраті та невмисне випаданню ножа.

Механіка ножа не має місце критику, плавний, чіткий викид забезпечує роликовий підшипник. Відрегульована кулька детента здійснює гарантований фліп клинка під час спрацювання плавника.
Центровка симетрична, люфт недоступна, про засмічення підшипника турбується не варто, виробник подбав про цей момент, проявивши максимально точне припасування елементів.
Як замок використовується Frame Lock з накладкою з сталевої пластини для мінімального зношування запірного вузла.
Додатковою опцією безпеки доводиться блокіратор пластини Frame Lock, важіль розміщений на бічній частині колодки, його можна використовувати під час активної силової роботи.
Оригінальна продукція

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Довжина ножа | 21 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Твердість ріжучого леза | 60 |
| Довжина рукоятки | 122 |
| Довжина у складеному стані | 12.2 |
| Вага ножа | 110 |
| Гарантійний термін | 72 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 8.8 мм |
| Ширина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ніж універсальний |
| Матеріал леза | Високовуглецева сталь |
| Тип ножа | складаний |
| Сталь D2 | Шведський Sandvik |
| Сталь клинка 440С | Преміумфілі |
| Товщина леза | 3.1 |
- Ціна: 6 450 ₴



