
Складаний ніж Ruike M875-TZ, сталь N690 CO
7 620 ₴
- В наявності
- Код: M875-TZ

Преміальна модель, з формою клинка drop point та загальною завдовжки 20,8 сантиметра. Тривалість клинка становить 8,9 см товщина клинка 3,5 міліметра. Виріб виготовлений із застосуванням еталонної австрійської сталі N690Co. Сплав пройшов кріогенне оброблення під час виробничого процесу. Особливість такої сталі — у вдало підібраному хімічному складі та високих стандартах якості.. Масова частка легувальних елементів (зазвичай, кобальту та молібдену) досить низька.

Це позначається на деяких властивостях: здатності загартуватися, твердості, пластичності. Твердість сталі становить 60 одиниць Роквелла, що досить непогано, як для такого типу інструментів. Ніж надійний, міцний, зносостійкий і здатний багато років слугувати своєму власникові. На початку обуха ножа є лінійні пропили для встановлення пальця.

Клинок витягується за допомогою натискання на фліпер «гарду». Фіксація здійснюється за допомогою замка Frame lock. Є фірмовий запобіжник Beta Plus.

Титанова ручка Ruike 875 має декоративні вставки з композитного матеріалу G-10. Лицьовий шар складається з вуглеволокна. Ергономічна форма ручки забезпечує комфорт під час схоплення та утримання інструмента. Для зручного перенесення моделі в кишені та на екіпіруванні передбачена кліпса зі спеціальним отвором. Отвір можна використовувати під різні шнурки та мотузки.

Маса виробу 110 грамів. Колір ручки моделі — сірий. , матеріал ручки — TC4 (Титан). Вічний і зручний варіант для туризму, поїздок, подорожей, для виконання побутових робіт вдома. Ніж дуже компактний і легкий, можна брати всюди із собою. Якісний помічник буде завжди під рукою. Гарантія на цю модель — 5 років із моменту придбання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Довжина ножа | 20.8 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Сірий |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Призначення | Повсякденний |
| Поверхня | Матова |
| Гарантійний термін | 72 |
| Вага ножа | 110 |
| Довжина у складеному стані | 12 |
| Довжина рукоятки | 119 |
| Твердість ріжучого леза | 60 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 8.7 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Сталь D2 | Шведський Sandvik |
| Матеріал корпусу | TC4 (titanium) |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Тип ножа | складаний |
| Загальна довжина | 208 мм |
| Марка стали | N690Co |
| Форма клинка | drop-point |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Колір клинка | сірий |
| Гарантія | 5 років |
| Тип замку | Frame lock |
| Колір рукоятки | сірий, сріблястий |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип заточення | прямий |
| Тип | Ніж універсальний |
| Товщина леза | 3.5 |
| Сталь клинка 440С | Преміумфілі |
- Ціна: 7 620 ₴




