
Система являє собою базу з поворотним механізмом і бічними напрямними кутами заточування.
Високоякісний абразивний матеріал із високим ресурсом роботи.
Алмазні пластини 320, 600 грит і фінішний керамічний камінь.
Простий і ефективний інструмент для заточування клинкового інструменту.



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точилка механічна |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 500 г |
| Виробник | Work Sharp |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 430 ₴






