
Складаний ніж Guldan-220, сталь 440А,
750 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: p5

Гарний фабричний ніж в агресивному дизайнерському виготовленні, на клинку використовується якісна неіржавка сталь 440-А з рівнем твердості в межах 57 HRC.
Ця марка зарекомендувала себе на туристичних і рибальських клинках так-як має гарний баланс хрому й вуглецю.
За високої корозійної стійкості крайка досить довго зберігає гостроту.
Аналоги цієї сталі: 65Х13 (UA), AUS-6 (JAP)
Осьовий вузол працює на двох шайбах, механіка викиду клинка з пружинним асистом.
Колодка виготовлена з хромистої сталі 2Cr13, а накладки чорного кольору виготовлені з популярного склотекстоліту G10
Фіксатор клинка в робочому положенні — Liner Lock, чудово блокує клинок без натяків на люфти.
Технічні ХК:
- Довжина ножа — 220 мм
- Довжина клинка — 95 мм
- Товщина клинка — 2.5 мм
- Сталь клинка — 440 А
- Твердість за Роквеллом- 57 HRC
- Маса ножа — 207 грамів
- Оброблення сталі — сатинування
- Спуски — вище середини 1/3
- Зведення — 1 мм
- Замок-Liner Lock
- Клипса- правая
- Механіка- напівавтомат на шайбах

Геометрія Drop point з гострою різальною крайкою

Висока кишенькова кліпса для повсякденного носіння

Анодовані лайнери та замок

Ергономічна ручка

Сталевий анодований бекспейсер жорсткості

Не підпадає під категорію ХО
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина ножа | 22 мм |
| Колір | Сірий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Сатин |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 9.5 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 199 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ніж універсальний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | False |
- Ціна: 750 ₴









