
Складаний ніж Firebird FH13SS, сталь D2
1 650 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FH13-SS
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Той самий FH13SS від Ganzo. Чудовий якісний ніж відомий усім ножоманам.
Сталь D2 з твердістю 60 HRC. Чудова різальна здатність із високою тривалістю.
Довжина клинка 87 мм, товщина обуха 3.3 мм. Загальна довжина моделі 20.5 см за маси 112 г.

Викидання клинка-фліпер. Виготовляється плавцем. Сіре матове покриття клинка вироблене за допомогою дроботруминної обробки Stone Wash, додатково оберігає ніж від корозії. Колодка виготовлена з неіржавкої сталі з матовим напиленням темно-сірого кольору. Довжина ручки — 11.8 см.

Замок ножа — класичний Frame Lock.

Колодка доповнена металевою знімною кліпсою глибокої посадки.

Товщина колодки становить 1.8 см. Досить комфортний кишеньковий показник.

На цю модель надається гарантія 12 міс.
Не є забороненим до носіння!
У разі потреби приставимо висновок експертизи мвс, що ця модель не є ХО
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Довжина рукоятки | 118 мм |
| Довжина ножа | 205 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.8 см |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 112 г |
| Колір | Сірий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Тканина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 3.3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 112 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | FireBird |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴







