
Складаний ніж Firebird FH41-GY, сталь D2
1 540 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FH41-GY

Один із лідерів продажів дизайнерської лінійки Firebird, завдяки своїй шикарній ергономіці та високій різальній оцінки, лаконічний дизайн без зайвих елементів із "пероподібним" клинком зі сталі D2. FH-41 чудовий EDC фолдер для повсякденних завдань
Коротке склепіння:
- Загальна довжина — 202 мм
- Клинок — 88 мм
- Сталь- D2 (60 hrc)
- Ручка — G10
- Товщина обуха — 3.5 мм

Першокласна геометрія клинка типу Drop point з агресивним зведенням на 0.3 мм рідкість на ринку в цьому ціновому сегменті, спуски від самого обуха пропонують хірургічний розріз, а обрана марка сталі D2 забезпечує високу твердість сталі та довговічну гостроту різальної крайки. Загартування доведене до позначки у 60 одиниць Роквелла.
Цей сплав належить до високовуглецевої інструментальної сталі американського виробництва, високий вміст вуглецю вимагає мінімальний догляд за клинком, досить не залишати ніж у воді та протирати після брудної роботи, щоб не провокувати появи корозії на поверхні.
Тривалість клинка становила 8,8 см, під час обуху в най товстішому місці 3.5 мм, фінішна обробка клинка-сатин, профіль дає змогу виробляти як ефективну різальну, так і проникну роботу.
Для ланцюгового утримання ножа, на обуху нанесені зубаті насічки.
Різальна крайка завершує круглий чойл, що сприяє делікатним роботам.

Колодка складається з пари сталевих лайнерів завтовшки 1.5 мм, одна з пластин має круглу перфорацію для зменшення маси ножа, у такий спосіб на кишені ми маємо не більш ніж 101 грама корисного інструменту.
Як зовнішні накладки за основу взята композитна формула склотканини та епоксидної смоли — G10, чіпка фактура й округла ергономічна форма чудово лягає в долоню. Довжина колодки становить 115 мм.
Важливим елементом складання варто зазначити, що сталеві лайнери втоплені в накладки, що запобігає засміченню внутрішніх елементів колодки.
Спинку Firebird додатково фіксує короткий бекспейсер, підвищуючи монолітність конструкції ножа.
На правому боці встановлена глибока кишенькова кліпса середньої жорсткості.

Механіка ножа на показниковому рівні, клин по центру. Викидання відбувається фліпером із ребристими насічками, моментальний фліп клинка з будь-якого положення забезпечує пара хромистих підшипників, люфт повністю немає.
За блокування клинка в робочому положенні відповідає базовий Liner Lock, запірна пластина заходить на початок п'яти клинка. Надійний і простий в експлуатації замок, що трапляється у всій лінійці FH Firebird.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Китай |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Довжина ножа | 20.2 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.5 см |
| Вага ножа | 101 г |
| Колір | Синій |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Матеріал піхов | Тканина |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Поверхня | Сатин |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 8.8 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 101 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір в складеному стані | 115 мм |
| Загальна довжина | 202 мм |
| Марка стали | D2 |
| Форма клинка | normal blade |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "сірий, сріблястий", зелений |
| Колір клинка | сірий |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Матеріал корпусу | G10 |
| Гарантія | довічна |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | выкидные, з фіксацією |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Тип заточення | прямий |
| Сталь D2 | CJRB |
| Сталь клинка 440С | D-2 |
| Тип | Ніж універсальний |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Матеріал леза | Високовуглецева сталь |
| Бренд | FireBird |
- Ціна: 1 540 ₴




