
Кишенькова EDC-точилка для ножів Work Sharp Pivot
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 66665
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Заточувальний універсальний інструмент для роботи з клинками.
Компактний розмір дає змогу носити точило на "EDC"
База абразивних пазів виготовлена з первинного твердосплавного карбіду та фінішного керамічного каменю.
Кут заточування 25 градусів. Твердосплавне точило має регулювання пластин для заточування.
Додатково встановлений складаний алмазний стрижень для 600 gritt для виправлення серейтора.
Корпус виготовлений із термопластику, має темлячний отвір.
Далі представлені фото товару:





Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точилка механічна |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 85 г |
| Виробник | Work Sharp |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴





