
Складаний ніж Ganzo G611, сталь 420С
350 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: g611
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Компактний складаний ніж із карабіном, клинок виготовлений із неіржавкої сталі 420C, сталь покрита зносостійким складом Black Oxyde, матеріал колодки — прогумований пластик.
Осьовий вузол ущільнений шайбами, універсальний карабін дасть змогу розмістити ніж на рюкзаку або розвантаження.
Геометрія клинка — класичний Drop point, спуски від середини, зведення — 0.8 мм.
Технічні характеристики:
- Довжина клинка — 19 см
- Довжина клинка — 7.5 см
- Товщина клинка — 3 мм
- Сталь клинка — 420 °C
- Твердість сталі — 56 hrc
- Маса ножа — 85 грамів
- Матеріал колодки — прогумований ABS
- Осьовий вузол- шайби
- Замок-Liner Lock
- Виробник — Ganzo

Ця модель не підходить під категорію "Х.О.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Довжина ножа | 190 мм |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Вага ножа | 85 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
| Ширина леза | 2 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 85 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





