
Складаний ніж Ganzo G6252, сталь 440A
470 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 40577
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Одна з найбільш продаваних моделей компанії Ganzo, класична геометрія, стандартний EDC розмір, практичні матеріали виробництва й акуратна слюсарна робота роблять 6252 лідером у цьому ціновому сегменті.
ТХ:
- Довжина ножа — 21 см
- Довжина клинка — 8.9 см
- Товщина клинка — 3.3 мм
- Спуски — увігнуті1/2
- Сталь клинка — 440 (56 hrc)
- Обробка сталі — stone wash
- Маса — 142 грами
- Матеріал колодки — скловолокно
- Замок-Liner Lock
- Механіка- шайби
Далі представлені фото:



Не є "ХО"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 121 мм |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.1 см |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 142 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Товщина леза | 3.3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 142 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴






