
Ручне точило для ножів, Ganzo Pro-Sharp, алмазне
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 93869
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Тримач виготовлений із харчового поліпропілену, перша сторона обдиральна, виготовлена з алмазної пластини гритністю 400G, друга пластина — синтетичний абразив корунд гритністю 800G.
Також у колодці є два пази з фіксованим кутом для експрес-заточування.
Перший паз карбідне точило, другий паз кераміка.
Додатковою функцією в ручці є пристосування для заточування ножиць.

- Довжина точила — 29 см
- Ширина — 5.7 см
- Товщина панелі — 20 мм
- Маса — 207 грамів
- Алмаз — 400 Grit
- Корунд- 800 Grit
- Експрес-заточення - карбід
- Експрес-доводка — кераміка
- Корпус-поліпропілен


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точильний камінь |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 201 г |
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴




