Кутова настільна стругачка від американської компанії Work Sharp, виготовлена за мотивами заточувального встановлення Spyderco Tri Angle.
В основі абразиву — трибічні камені з поворотним механізмом.
Гнучкий вибір кута за допомогою магнітної фіксації: 15 °, 17,5 °, 20 °, 22,5 °, 25 °;
Встановлений додатковий керамічний мусак для серейторного заточування.


- Абразив алмаз №1- 400G
- Абраазив алмаз №2- 800G
- Абразив кераміка — 1500G
- Кут заточування — 15 °, 17,5 °, 20 °, 22,5 °, 25 °;
- Фиксация- неодимовий магніт
- Корпус пластик
- Зміна каменю — поворотний шарнір
- Виробництво — Work Sharp USA


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точильний камінь |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 400 г |
| Виробник | Work Sharp |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ножів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 680 ₴










