
Ніж Ganzo G8012v2, коричневий, 8Cr13MoV
1 620 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 83950


Друга ревізія знаменитого фіксу від Ganzo, тепер модель виготовляється з високовуглецевої сталі 8Cr13Mov.
Візуальна частина практично не змінилася за винятком дрібних деталей, як-от темляк і додаткові отвори в гарді.


Хвостова частина клинка стала масивнішою, ніж і далі має високий запас міцності та ресурсу.
У комплекті постачається кресало з фероцерії.
Технічні характеристики:
- Загальна довжина — 24.3 см
- Довжина клинка — 11.3 см
- Товщина в обуху — 5 мм
- Покриття клинка — Black Oxide
- Спуски — прямі
- Сталь-8Cr13Mov (58 hrc)
- Маса ножа в чохлі — 349 грамів
- Ручка — прогумований ABS
- Матеріал чохла — ABS пластик
- Поясне кріплення-кордура
- Функціонал — кресало, стропоріз, склобій.
Ніж чудово впишеться в похідне екіпірування туриста або мисливця, оптимальна сталь дає змогу виконувати різний спектр робіт від кулінарних до бушкрафту, чудова ергономіка утримання й додаткові аксесуари для виживання.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Довжина ножа | 243 мм |
| Довжина у складеному стані | 13 см |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Вага ножа | 349 г |
| Колір | Коричневий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 113 мм |
| Ширина леза | 31 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
- Ціна: 1 620 ₴





