
Складний ніж Ganzo G620, сталь 440A
350 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: g620b

Складаний ніж для повсякденної експлуатації, одна з найбільш продаваних моделей шостого покоління лінійки Ganzo
Клинок виготовлений із неіржавкої талі 440А, яка є аналогом вітчизняної марки 40Х13 і трохи перевершує її за міцністю.
Велику роль відіграє термічна обробка цієї сталі, з якою, як відомо, компанія Ganzo знайшла підхід.
Сталь загартовується в межах 56 HRC, має гарну корозійну стійкість і ударну в'язкість.
Антивідблискове покриття клинка виготовлене за допомогою порошкового стійкого складу.

ТХ:
- Довжина ножа — 205 мм
- Довжина клинка — 88 мм
- Сталь клинка — 440 А
- Товщина клинка — 3 мм
- Покриття порошкове
- Твердість сталі — 56 hrc
- Матеріал колодки — термопластик abs
- Замок-Liner Lock
- Механіка- шайби
- Маса — 110 грамів

Ніж постачається у двох кольорах колодки — чорний і зелений. В основі сталеві лайнери, накладки виготовлені з ударостійкого ABS пластику з текстурою.
Довжина колодки становить 115 мм за товщини 17 мм.
Є темлячний отвір.

Ніж комплектується кишеньковою кліпсою.

Проста механіка на шайбах запорука надійної конструкції, яка не боїться бруду та піску, для відкриття клинка використовується шпеник.

За фіксацію ножа відповідає лінійний практичний замок Liner Lock

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина рукоятки | 117 мм |
| Довжина ножа | 20.5 мм |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Вага ножа | 110 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 110 г |
- Ціна: 350 ₴








