
Складаний ніж Ganzo G729, сталь 440С
1 100 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 39558

Під час створення цієї моделі компанія Ganzo мотивувалася дизайном світового відомого ножа Spyderco Paramilitary. Ніж постачається у двох колірних варіаціях колодки: олива, чорний.
На клинку використовується високовуглецева сталь 440C, компанія "Ганзо" знайшла термічний підхід до цієї марки, грамотне загартування дає змогу видавати 58-59 hrc, оптимальний баланс хрому добре протистоїть корозії, а високий вміст вуглецю та рівномірний розподіл карбідів показують високу зносостійкість і утримання різальної крайки клинка.
440-С є поліпшеним аналогом вітчизняної 95Х18.

ТХ:
- Довжина ножа — 205 мм
- Довжина клинка — 87 мм
- Товщина клинка — 3.3 мм
- Оброблення сталі — сатин
- Сталь- 440С (58-59 hrc)
- Механіка- шайби
- Замок- Axis Lock
- Накладки колодки — G10
- Маса ножа — 126 грамів
- Кліпса — двостороння
Лайнери колодки мають отвори для полегшення, маса ножа становила всього 126 грамів.
Накладки виготовлені з міцного склотекстоліту G10, у колодці є темлячний отвір. Ніж комплектується двобічною кліпсою.

Осьова механіка працює на комбінації латунної та фторопласт шайби, плавний хід клинка без люфтів забезпечений.
За фіксацію відповідає замок Axis Lock, система вирізняється найвищим ресурсом і довговічністю, але водночас не любить рясного забруднення.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 118 мм |
| Довжина ножа | 205 мм |
| Поверхня | Сатин |
| Вага ножа | 126 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Ширина леза | 22 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 126 г |
- Ціна: 1 100 ₴









