
Класичний лаконічний фолдер від Ganzo на кожен день.
Стрімка геометрія Clip Point з масивним обухом 3 мм і високими прямими спусками в сатині.
На клинку неіржавка сталь із високим вмістом вуглецю 9Cr14MoV, термообробка до 59 hrc.
Колодка постачається у двох кольорах: чорний і болотний
Матеріал накладок колодки G10 у поєднанні зі сталевим больстером.
Механіка- напівавтомат на кнопці. Модель комплектується кишеньковою кліпсою із двостороннім монтажем.
Конструкція осі шайби.
ТХ:
- Довжина ножа — 200 мм
- Довжина клинка — 87 мм
- Ширина клинка — 22 мм
- Товщина клинка — 3 мм
- Сталь клинка — 9Cr14MoV (59 hrc)
- Оброблення сталі — сатин
- Колодка- G10
- Товщина колодки — 12 мм
- Механіка- кнопка
- Замок- Button Lock
- Вісь- шайби
- Маса ножа — 118 грамів
- Клас-достаток
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 113 мм |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Вага ножа | 118 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Ширина леза | 22 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 118 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴







