
Складаний ніж Firebird FH 924, сталь D2
1 380 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 93876
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Компактний EDC-фліпер від компанії Ganzo, геометрія Wharnclife чудово підійде для повсякденного різання в міських умовах, ідеальна механіка на підшипниковій базі, якісна зносостійка сталь D2 із загартуванням 60 hrc, різноманітний вибір палітри колодки, точне виробниче складання й оброблення деталей, все це новинка Firebird 924.

ТХ:
- Довжина ножа — 16 см
- Довжина клинка — 6.5 см
- Товщина клинка — 3.4 мм
- Довжина ручки — 9.5 см
- Сталь клинка — D2 ( 60 hrc)
- Оброблення сталі — сатин
- Маса ножа — 84 грами
- Матеріал колодки — G10 або карбонове волокно
- Кліпса — переставна 2 поз.
- Замок-Line Lock
- Механіка-підшипники

Прямі спуски від обуха з агресивним бритовним заточуванням. Відкриття ножа здійснюється за допомогою отвору за типом "Спайдерхол"

Скелетна кліпса глибокої посадки переставляється на дві сторони л/п
На колодці є темлячний отвір

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 95 мм |
| Довжина ножа | 160 мм |
| Поверхня | Сатин |
| Вага ножа | 84 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 65 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Товщина леза | 3.4 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 84 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | FireBird |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴









