

Перший класичний балісонг від компанії Ganzo, постачається в трьох варіаціях кольору.
Колодка виготовлена зі склотекстоліту G10, в основі сталеві неіржавкі лайнери.
Клинок має стандартну геометрію Clip Point із прямими спусками від обуха.
За основу взята високовуглецева сталь 440C з поверхневим фінішним обробленням Satin.
Механіка ножа відрегульована латунними шайбами, плавний хід без гальм.

ТХ:
- Довжина ножа — 20,3 см
- Довжина клинка — 8.9 см
- Товщина обуха — 3 мм
- Сталь клинка — 440 С (58 hrc)
- Ручка — G 10
- Маса ножа — 50 грамів
- Обробка сталі — satin
- Замок фіксації — balisong
Не є "ХО"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 114 мм |
| Довжина ножа | 203 мм |
| Поверхня | Сатин |
| Вага ножа | 50 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 2 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 50 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 910 ₴







