
Ніж Ganzo G 8012v2 зелений, 8Cr13MoV
1 620 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 83954
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Оригінальний ніж виживання від компанії Ganzo, виготовлений із високим потенціалом витривалості та міцності, доповнений усіма опціями, необхідними для виживання в диких умовах, модель виготовлена в яскравому салатовому кольорі.

Головні особливості:
- Повний розмір ножа — 245 мм
- Довжина клинка — 115 см
- Товщина обуха — 5 мм
- Сталь- 8Cr13MoV (58 HRC)
- Ручка — прогумований ABS пластик
- Додаткові опції — кресало, склобій, стропоріз, алмазна пластина.
- Офіційна гарантія 12 місяців
Масивне жало виготовлене з неіржавкої сталі 8Cr13MoV загартоване до 58 HRC за Роквеллом. Такий сплав має чудову пружність і за одночасної пластичності добре зберігає тривалі різальні властивості. Ця марка використовується не випадково, в умовах віддалених від міських, найкращим варіантом буде ніж із високою ударною міцністю, не схильною до облого та швидкої можливості заточування, ця сталь відповідає всім перерахованим критеріям.
Несуттєво, що 8Cr13MoV має високу корозійну стійкість, а додаткове покриття клинка збільшує цей показник.

Спуски клинка прямі, від 1/4 обуха, добре розбирають дерево й більше схильні до грубих бушкрафт завдань, ніж делікатного нарізання продуктів, товщина обуха становить 5 мм, без сумніву серйозний показник для рубальних і колючих завдань. Висота від обуха до різальної крайки становила 3.5 см, вістря виготовлене з неординарним підходом, виводячи різальну крайку за круглою лінією, така геометрія виключає облом кінчика та головне виводить ніж із категорії холодної зброї, що так само дає змогу носити його із собою навіть у міських умовах.

Колодка ножа схожа на тактичну варіацію армійських моделей, вона виготовлена з міцного прогумованого пластику марки "ABS", цей компонент використовується в військовій та авіаційній промисловості, має максимальну хімічну стійкість і міцністю. Ребриста фактура та гумова поверхня комфортно та надійно розташовують G-8012 у руці, не ковзаючи навіть у мокрих долонях, контрастна гарда й анатомічна геометрія колодки передбачають силову агресивну роботу з ножем.
З цього самого матеріалу виготовлений і піхви, він обладнаний поясною знімною лямкою для поясної фіксації, матеріал лямки-кодура. Фіксація ножа в чохлі подвійна, максимальний виняток втрати інструмента! Утримання відбувається на внутрішній фіксації в ножному та зовнішня додаткова фіксація липучкою.

Додаткові асистенти ножа формують повноцінний комплект для виживання в лісовій місцевості:
- Алмазна пластина для правки та заточування леза, розташовується на тильній стороні чохла, має високий ресурс роботи, може бути замінена, абразив прикритий нейлоновою липучкою.
- Вогняво щільно фіксується на лицьовій стороні чохла, старий перевірений інструмент для отримання відкритого вогню легко висікає рясну іспу різким ковзним рухом з обуха клинка.
- Знімний стропоріз також встановлений на функціональному чохлі Ganzo, він легко ріже канати та паракордові шнури.
- Склобій виготовлений із міцної вуглецевої сталі, надійний ударний інструмент у всіх випадках життя.

Ще одна головна особливість ножа — це повна розбірка. Склобій є головним фіксувальним елементом монолітності G8012, викрутивши його, можна витерти клинок із колодки, у хвостовику клинка передбачений отвір для встановлення його на деревині, що дасть змогу виготовити повноцінний бойовий спис, дуже оригінальний и серйозний підхід виробника.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 245 мм |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 260 г |
| Колір | Зелений |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість предметів у наборі | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴






