
Складаний ніж Firebird FH12-SS, сталь D2
1 650 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FH12-SS

Коротке склепіння:
- Загальна довжина — 20.5 см
- Клинок — 8.7 см
- Взуття — 3.3 мм
- Зведення — 0.4 мм
- Сталь- D2 (60 од.)
- Обработка- Stone Wash
- Замок- Frame Lock
- Механіка- Фліпер
- Маса-112 г

Виробництва клинка поставлено на високовуглецевій сталі D2, це інструментальна марка американського виробництва з високим вмістом вуглецю. Сплав вирізняється високою твердістю, а з цього випливає тривале збереження різальних якостей тривалий час. Загартування сталі доведена до 60 HRC за Роквеллом, агресивне різання з коробки буквально голить.

Високі прямі спуски від обуха підкреслюють високу різальну функцію, зведення в 0.4 мм це гідне досягнення підрозділу Firebird, так як такий показник рідко трапляється в цьому ціновому сегменті. Геометрія Drop Point оптимально підходить для щоденних завдань, а масивний обух 3.3 мм не боїться проникної роботи клинка. Фінішне оброблення сталі вироблене методом дробезтруминного оброблення Stone Wash, що в подальшості збільшує міцнісні характеристики та в перспективі маскуватиме утворені подряпини та потертості внаслідок експлуатації ножа.
На обуху є ребриста насічка для розташування великого пальця, що підвищує ергономіку ножа під час фехтування.

Колодка ножа має голу сталеву конструкцію з неіржавкої сталі, поверхня також оброблена дрібом. Пряма проста геометрія хвата підкреслює універсальність ручки до різних розмірів долоні. Є одна підпальцева виїмка.
Усі моменти точного оброблення торців і граней видно необладнаним оком, надаючи дизайну преміальний зовнішній вигляд.

Монолітності та міцності колодки додає захований чорний бекспейсер, виготовлений із композиту G10, темлячний отвір теж є, він виготовлений у нестандартному стилі, між плашками колодки.
Firebird 12 комплектується еластичною кишеньковою кліпсою прихованого носіння, вона в міру гнучка та може бути переставлена на дзеркальну частину ножа, що є альтернативою для ліворуких ножів.

Замком на цій моделі є запірна система Frame Lock, схожа за специфікою на класичний лайнер, але вирізняється вищим ресурсом роботи та підвищеною безпекою. Такий замок не боїться забруднень і зручний у маніпуляції однією рукою.

Механіка ножа має право на окрему увагу! В осьовому вузлі встановлені дві касети сталевих підшипників, клинок бездоганно фліпує з будь-якого положення за легкого натискання на плавник. Викидання чіткий з ефектним звуком.
Центрування клинка дотримане, люфт природно немає. Точність збирання дає змогу падати клинку в ручку під власною вагою під час закриття ножа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Довжина рукоятки | 118 мм |
| Довжина ножа | 205 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.8 см |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 112 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Тканина |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 3.3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 112 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Марка стали | D2 |
| Форма клинка | normal blade |
| Довжина клинка | 87 мм |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Колір рукоятки | сірий, сріблястий |
| Колір клинка | сірий |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Гарантія | довічна |
| Тип замку | Frame lock |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | выкидные, з фіксацією |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Тип заточення | прямий |
| Сталь D2 | CJRB |
| Сталь клинка 440С | D-2 |
- Ціна: 1 650 ₴






