
Складаний ніж Firebird FH11 GB, сталь D2
1 650 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FH11-GB

Одна з найпопулярніших моделей FH серії з варіацією чорної склотекстолітової колодки. Висока ергономіка та високотехнічна високовуглецева сталь із грамотним рівномірним загартуванням у межах 60 HRC.

Зведення:
- Довжина ножа — 20,5 см
- Довжина клинка — 8.7 см
- Товщина обуха — 3.3 мм
- Сталь клинка — D2
- Фініш клинка-сатин
- Матеріал колодки — G10 зелений
- Замок-Liner Lock
- Механіка-фліпер на підшипнику
- Маса — 114 грамів
- Гарантія — довічна

Клинок з універсальною геометрією Normal Blade підходить для проникної роботи, товщина в обуху становить 3.3 мм, тонке зведення в 0.4 мм демонструє агресивний різ. Високі спуски мають матову сатинованому поверхню.
Лезо виготовлене з високовуглецевої мартенситної сталі D2, цей сплав належить до напівнеіржавкого сегмента через високий вміст вуглецю, що забезпечує крайці високу твердість. Ця сталь є вітчизняний аналог Х12МФ. Щоб клинок ножа не подавався іржавінню й пілінгу, досить протирати його насухо та не залишати у воді.

Колодка ножа виготовлена в прямолінійному лаконічному дизайні з накладками з композиту G10, чіпка фактура ергономічно заповнює долоню, довжина становила 118 мм, товщина 1.5 см.
На правому боці встановлена глибока сталева кліпса помірної жорсткості

Механіка на високому рівні, збалансований детент і кулькові підшипники забезпечують першокласний фліп ножа за допомогою натискання на плавник. Центрування зроблене чітко, якість збирання, припасування деталей і технічна частина не залишає місця критику.
Фіксація ножа забезпечується на базі лінійного замка Liner Lock, замок вирізняється високим запасом міцності та простотою виконання, запірна пластина забезпечує мертву фіксацію клинка без люфту.

Умови довічної гарантії:
1. Довічна гарантія поширюється виключно на оригінальні ножі, придбані в офіційних агентів марки;
2. Довічна гарантія поширюється суто на оригінальні ножі;
3. Довічна гарантія дійсна тільки в разі відповідальної експлуатації ножа;
4. Довічна гарантія передбачає усунення дефектів, що виникли не з вини обличчя, що здійснює експлуатацію ножа;
5. Довічна гарантія не поширюється на фізичний знос ножа;
6. Довічна гарантія не поширюється на часткове або повне руйнування ножа, викликане надмірними навантаженнями під час експлуатації;
7. Є оригінальна коробка з наклейкою від офіційного дилера.
Норми експлуатації:
1. Завжди зберігайте Ваш ніж у сухому теплому місці або за природної для цієї пори року температури;
2. Не піддавайте ніж надмірним навантаженням, що ведуть до часткового або повного руйнування, як загалом конструкції, так і елементів;
3. Під час експлуатації ножа керуйтеся соціальними нормами та реалістичним поглядом на потребу застосування цього інструмента;
4. Завжди пам'ятайте, що ніж є джерелом підвищеної небезпеки, і в разі необережного поводження може заподіяти шкоду як обличчю, що здійснює експлуатацію, так і людям навколо нього;
5. Пам'ятайте, що ніж не є засобом виробництва та не призначений для промислового використання;
6. Ніж, як і будь-який механічний пристрій, вимагає періодичного обслуговування та змащення відповідно до рекомендацій виробника**;
7. Виробляти заточування ножа допускається виключно за допомогою засобів, рекомендованих виробником, або в майстернях, що мають професійне обладнання, у суворій відповідності до інструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Китай |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 11.8 мм |
| Довжина ножа | 20.5 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.8 см |
| Вага ножа | 114 г |
| Колір | Зелений |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Матеріал піхов | Тканина |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Сатин |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 8.7 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 3.3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 114 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Марка стали | D2 |
| Форма клинка | normal blade |
| Довжина клинка | 87 мм |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Колір рукоятки | чорний, синій, блакитний |
| Колір клинка | сірий |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський, новинки |
| Матеріал корпусу | G10 |
| Гарантія | довічна |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Тип заточення | прямий |
| Сталь D2 | CJRB |
| Сталь клинка 440С | D-2 |
| Тип | Ніж універсальний |
| Матеріал леза | Високовуглецева сталь |
| Бренд | FireBird |
- Ціна: 1 650 ₴









