
Складаний ніж Ganzo G 6804, 8Cr14MoV
870 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G6804-GY
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Класичний EDC ніж з універсальною геометрією про оптимальні матеріали збирання, на клинку неіржавка сталь із високим вмістом вуглецю, поверхнева обробка — Stone Wash, ручка виготовлена зі склотекстоліту G10 у синьому кольорі. Геометрія клинка з високими спусками передбачає акуратний різ, ніж комплектується переставною кліпсою глибокої посадки.
Осьовий вузол працює на комбінації з фторопластових і латунних шайб, відкривання клинка здійснюється за допомогою шпеника.
ТХ:
- Довжина ножа— 200 мм
- Довжина клинка — 89 мм
- Товщина клинка — 2.8 мм
- Спуски прямі
- Оброблення сталі — SW
- Зведення — 0.5 мм
- Марка стали- 8Cr14MoV (57 hrc)
- Накладки колодки — G10
- Кліпса — переставна
- Маса ножа — 115 грамів
- Вісь- шайби
- Замок-Liner Lock
- Гарантія — 12 місяців

Представник оптимального недорогого складаного ножа на кожен день.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 111 мм |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 115 г |
| Колір | Синій |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 115 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴







