
Складаний ніж Ganzo D727m, сталь D2
1 480 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: D727M-GR

Популярна модель 727м від компанії Ganzo була зроблена за мотивами легендарного ножа
Ontario Rat-1
Оновлена модель D 727M вирізняється серйознішим сплавом на клинку та осьовим вузлом на базі кулькових підшипників.
Основні моменти:
- Сталь- D2 (60hrc)
- Довжина ножа — 21 см
- Довжина клинка — 8.9 см
- Товщина по обуху — 3,5 мм
- Обробка сталі — Stone Wash
- Довжина колодки — 12,1 см
- Маса — 117 грамів
- Ручка- G10
- Осьовий вузол-підшипник
- Замок- Axis
- Кліпса — двостороння
- Гарантія — 12 місяців
На клинку високовуглецева сталь D-2 з грамотним рівнем загартування 60 HRC, крайка довго зберігає різальні властивості, а геометрія з прямими спусками від обуха гарантує агресивний різ ножа. Фінішне оброблення клинка вироблене дробезтруминним бомбуванням Stone Wash.
Лайнери колодки полегшені круглою перфорацією, наскрізна конструкція дасть змогу легко промивати ніж, як накладка використовується композит G10 із приємною тактильною фактурою.
На колодці встановлена кишенькова кліпса з двостороннім положенням установки.
Як замок використовується штифтовий замок Axis Lock, чудова підгонка деталей і виробнича точність унеможливлює наявність люфтів.
Хід клинка за осі відбувається за засобами системи кулькових підшипників, чудова механіка з високим запасом міцності.
Ніж комплектується тканинним чохлом на затяжці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 121 мм |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.1 см |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 117 г |
| Колір | Зелений |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Тканина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 3.6 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 117 г |
- Ціна: 1 480 ₴





