
Складний ніж Ganzo G6803, сталь 8Cr14MoV
870 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G6803-BK
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Складаний EDC ніж універсального призначення, клинок класичний із фальшлезуванням і обробленням stone wash, гарна механіка на латунних шайбах, стандартна накладка з композиту G10, полегшені лайнери колодки. Ніж комплектується переставною кишеньковою кліпсою із заглушкою, темлячний отвір є.
В основі лежить неіржавка збалансована сталь із досить високим вмістом вуглецю, популярна робоча марка з витривалими та невибагливими характеристиками.
ТХ:
- Довжина ножа — 200 мм
- Довжина клинка — 89 мм
- Товщина клинка — 2.8 мм
- Зведення — 0.4 мм
- Спуски прямі
- Сталь- 8Cr14MoV (57-58 hrc)
- Фізична обробка — Stone Wash
- Механіка- шайби латунні
- Накладки колодки — G10
- Замок-Liner Lock
- Кліпса — переставна
- Маса — 109 грамів
Не підходить під категорію ХО
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 111 мм |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.1 см |
| Вага ножа | 109 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 109 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴





