Фіксований ніж Skif Predator нової генерації.
Ця модель виготовлена зі сталі D2 з термічним обробленням ±60 hrc з ергономічною ручкою з прогумованого матеріалу TPR.
Конструкція являє собою розбірний фултанг.
Фінішне оброблення клинка виготовлене методом "стоунвош"
У комплекті постачається тактичний пластиковий піхви з універсальним кріпленням для пояса або розвантаження.
За потреби додамо до комплекту знімний гарду для упору ручки (безслатно)
- Довжина ножа — 290 мм
- Довжина клинка — 166 мм
- Товщина клинка — 4 мм
- Сталь- D2 (±60 hrc)
- Фініш Black Stonewash
- Маса ножа — 225 грамів
- Спуски прямі
- Ручка — прогумований TPR
- Конструкція — розбірний фултанг
- Ножні — ABS пластик з tec-lock кріпленням
Не є ХО
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Довжина рукоятки | 124 мм |
| Довжина ножа | 290 мм |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 225 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 166 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 225 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 990 ₴





