
Складаний ніж Ganzo G806, сталь 8Cr14MoV
630 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G806b
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Компактний універсальний фіксаж від Ganzo, новинка 2024 року. Модель задумувалася як міський EDC-ніж, хоча непогано себе показала і в польовій роботі.
На клинку маємо чудову збалансовану, високовуглецеву сталь 8Cr14Mov із рівнем загартування 59 HRC.
Склад протистоїть корозії та добре зберігає агресивний різ.

Технічні хк:
- Довжина ножа — 217 мм
- Довжина клинка — 98 мм
- Сталь клинка — 8Cr14Mov
- Товщина клинка — 2.3 мм
- Спуски прямі
- Оброблення — сатин
- Твердість — 56 HRC
- Ручка — прогумований пластик
- Ножні поліпропілен
- Маса — 88,5 грамів

Колодка виготовлена з прогумованого пластику, приємна фактура та заповнювальна геометрія передбачає силові навантаження.

У комплекті постачається пластиковий чохол із кріпленням на пояс

Модель постачається в чотирьох кольорах

Оригінальна якісна продукція від Ganzo
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Довжина рукоятки | 119 мм |
| Довжина ножа | 217 мм |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 88 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 98 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 89 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴








