
Нож Ganzo G628, сталь 440А Червоний
500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G628-RD
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складаний ніж Ganzo G628 — новинка літа 2024 року, бюджетна модель із гарною робочою сталлю на клинку та функціональною ручкою зі стропом. Накладки колодки виготовлені з легкого та міцного поліпропілену й алюмінію.
- Довжина ножа — 210 мм
- Довжина клинка — 89 мм
- Товщина клинка — 2.7 мм
- Сталь клинка — 440 А (±56 hrc)
- Покриття — Black PVD
- Замок-Line Lock
- Маса ножа — 138 грамів
- Довжина ручки — 121 мм
- Товщина колодки — 13 мм
- Матеріал колодки — поліпропілен/алюміній
- Вісь- шайби
- Опції-стропоріз, склобій
категорія — гостат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Вага ножа | 138 г |
| Колір | Червоний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 138 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴






