
Кишенькове точило EDC для ножів SHP-1
149 ₴
- Готово до відправки
- Код: shp1
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна кишенькова стругачка з двома фіксованими кутовими абразивами.
Корпус виготовлений з АБС пластику.
Кутові пази встановлені під 45 градусів для максимальної універсальності.
У корпусі передбачений темлячний отвір із ланцюжком.
Для стабільності використання точило має дві гумові опори.
- Білий абразив-кераміка 1000 gritt
- Сірий абразив карбід
- Довжина точила в складеному стані — 90 мм
- Товщина корпусу — 13 мм
- Маса — 21 грамів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точилка механічна |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 13 мм |
| Вага | 21 г |
| Виробник | EDC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴


