Компактна кишенькова стругачка з двома фіксованими кутовими абразивами та складаним алмазним стрижнем.
Корпус виготовлений з АБС пластику.
Кутові пази встановлені під 45 градусів для максимальної універсальності.
У корпусі передбачений темлячний отвір.
- Білий абразив-кераміка 1000 gritt
- Сірий абразив карбід
- Алмазний мусат — 600 gritt
- Довжина мусата — 50 мм
- Довжина точила в складеному стані — 83 мм
- Товщина корпусу — 15 мм
- Маса-30 грамів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точилка механічна |
| Довжина | 83 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 30 г |
| Виробник | EDC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал стрижня | Алмазний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴




