
Браслет скандинавський "Секіра" Шкіра/Сталь, у подарунковій коробці
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: bs01
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий браслет у скандинавському стилі. Виготовлений із медичної сталі та шкіри.
- Габарити кулона Ш/В/Т- 25/43/4 мм
- Загальна маса — 10 грамів
- Шнур- кожа
- Паковання — коробка з наповнювачем
- Довжина шнура — 410 мм
Значення: у скандинавській культурі секіра вікінгів — це символ мужності та відваги — образ невгамовності та сили, до яких людина прагне у своєму житті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Багатошаровий |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 10 г |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Військова |
| Замок | Петля |
| Колір | Коричневий |
| Кількість намистин | 1 шт. |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴




