- Довжина ножа — 330 мм
- Довжина клинка — 152 мм
- Товщина клинка — 4 мм
- Сталь клинка — AUS 8A
- Маса — 193 грами
- Обробка клинка — satin
- Матеріал колодки — Zytel
- Осьовий вузол- шайби
- Механіка- напівавтомат
- Замок-Liner Lock
- Виробництво — США/ Тайвань
- Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | Zytel |
| Довжина рукоятки | 178 мм |
| Довжина ножа | 330 мм |
| Поверхня | Сатин |
| Вага ножа | 193 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 152 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 440 ₴






