- Довжина ножа — 235 мм
- Довжина клинка — 102 мм
- Товщина клинка — 3.5 мм
- Сталь клинка — AUS 10A
- Маса — 133 грами
- Обробка клинка — Stonewash
- Матеріал колодки — Griv-EX
- Осьовий вузол- шайби
- Замок Tri-Add Lock
- Виробництво — США/ Тайвань
- Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | Griv-Ex |
| Довжина рукоятки | 133 мм |
| Довжина ножа | 235 мм |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 133 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 102 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴



