- Довжина ножа — 356 мм
- Довжина клинка — 152 мм
- Товщина клинка — 4.8 мм
- Сталь клинка — AUS 10A
- Маса — 396 грамів
- Обробка клинка — Stonewash
- Матеріал колодки — Griv-EX
- Осьовий вузол- шайби
- Замок Tri-Add Lock
- Виробництво — США/ Тайвань
- Гарантія — 12 місяців
Оригінальна продукція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | Griv-Ex |
| Довжина ножа | 356 мм |
| Довжина у складеному стані | 20.4 см |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 396 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 152 мм |
| Товщина леза | 4.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 710 ₴



