- Довжина ножа — 235 мм
- Довжина клинка — 102 мм
- Товщина клинка — 3.5 мм
- Сталь клинка — SK5
- Маса — 147 грамів
- Обробка клинка-сатин
- Матеріал колодки — сталь/кість
- Осьовий вузол- шайби
- Замок-Liner Lock
- Виробництво — США/ Китай
- Гарантія — 12 місяців
Оригінальна продукція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Довжина рукоятки | 133 мм |
| Довжина ножа | 235 мм |
| Поверхня | Сатин |
| Вага ножа | 147 г |
| Колір | Сірий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 102 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 820 ₴








