
Складаний ніж Spyderco Resilience FRN Black, сталь 8Cr13Mov
3 400 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: C142PBK
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Оригінальний складаний ніж Resilience з накладками колодки з FRN і неіржавкою сталлю на клинку 8Cr13MoV.
Оброблення клинка виготовлене методом сатинування, спуски прямі від обуха.
Кишенькова кліпса переставляється на 4 позиції.
Найбільша модель у лінійці "Value"
Технічні характеристики:
- Довжина ножа — 238 мм
- Довжина клинка — 108 мм
- Товщина клинка — 3 мм
- Обробка сталі клинка-сатин
- Сталь клинка — 8Cr13MoV
- Механіка- шайби
- Замок-Liner Lock
- Маса ножа — 154 грами
- Накладки колодки — FRN
- Кишенькова кліпса — 4 позиції
- Виробництво — США/Китай
100% оригінальна продукція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | FRN |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Довжина ножа | 238 мм |
| Довжина у складеному стані | 13 см |
| Поверхня | Сатин |
| Вага ножа | 154 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 108 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴



