Компактний кріпишок від Spyderco, ніж здобув високу популярність завдяки своєму співвідношенню ціни та якості. На клинку використовується високовуглецева сталь 8Cr13MoV, прямі спуски від обуха з напівсеррейторним заточуванням пропонують гарну різальну здатність, покриття сталі — DLC чорного матового кольору.
Накладки виготовлені з термопластику FRN з чіпкою текстурою по всіх площинах. Ніж комплектується кишеньковою кліпсою на 4 позиції.
Фіксація ножа забезпечується замком Liner lock, осьовий вузол працює на бронзових шайбах.
ТХ:
- Довжина ножа — 197 мм
- Довжина клинка — 86 мм
- Сталь клинка — 8Cr13Mov
- Закалка- 58-60 hrc
- Оброблення сталі — сатин
- Покриття сталі — Black DLC
- Товщина в обуху — 3.1 мм
- Матеріал колодки — FRN
- Замок-Liner Lock
- Вісь- шайби
- Маса ножа — 105 грамів
- Привид — США/ Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | FRN |
| Довжина рукоятки | 111 мм |
| Довжина ножа | 19.7 мм |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 105 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 105 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 940 ₴



