100% Оригінальна продукція
Четверта генерація легендарного ножа від Spyderco, що випускається з 1990 року. Ця модель Endura випускається на японських потужностях компанії. На клинку маємо японську високовуглецеву сталь VG10 в обробці сатин із прямими агресивними спусками від обуха.
Колодка виготовлена з термопластику на полімерній основі FRN, маса ножа становить усього 88 грамів за чималих габаритів 22,2 см.
Фіксація ножа забезпечується замком Back Lock.
Механіка осьового вузла на основі бронзових шайб.
ТХ:
- Довжина ножа — 222 мм
- Довжина клинка — 96 мм
- Сталь клинка — VG10 (60 hrc)
- Обробка сталі — Satin
- Товщина клинка — 3 мм
- Зведення — 0.5 мм
- Матеріал колодки — FRN Black
- Кліпса — 4 позиції
- Замок Back Lock
- Маса ножа — 88 грамів
- Вісь- шайби бронза
- Виробництво — США/Японія
- Оригінальна продукція
- Внутрішній контроль якості
- Відсилання упродовж 2 днів
- Офіційна гарантія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | VG-10 |
| Твердість ріжучого леза | 62 HRC |
| Матеріал рукоятки | FRN |
| Довжина рукоятки | 126 мм |
| Довжина ножа | 222 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.6 см |
| Поверхня | Сатин |
| Вага ножа | 88 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 96 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 117 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 080 ₴



