
Складаний ніж Ganzo G704B, сталь 440-С
1 150 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 97027
Одна з найпопулярніших ножів у лінійці Ganzo. Модель G704 буквально слизана з легендарного Benchmade H&K Snody, цим і пояснюється його ажіотаж.
Дивлячись на фактуру та масивність, ніж можна сміливо віднести до тактичного сегмента.

Основні ТХ:
- Довжина ножа — 20 см
- Довжина в складеному стані — 11.5 см
- Маса — 140 грамів
- Довжина клинка — 85 мм
- Товщина клинка — 3,6 мм
- Зведення — 6 мм
- Сталь клинка — 440С (59-60 hrc)
- Покриття клинка — Black PVD
- Накладки колодки — G10
- Замок- Axis
- Осьовий вузол- шайби (мідь)
- Кліпса — двостороння
Масивний модернізований Drop Point оброблений чорним PVD, у такий спосіб дістав матову текстуру. Компанія Ganzo надає найкраще термооброблення сталі 440C і закачує її до 59-60 HRC.

Колодка без зайвих вигинів, сталеві лайнери накриті склотекстолітом G10 у чорному кольорі.
Ніж комплектується переставною кишеньковою кліпсою.
Механіка ножа працює на комбінації мідних і фторопластових шайб, спуск відбувається за допомогою подвійного шпеника. Фіксується клинок за допомогою замка Axis Lock — це надійна система з високим ресурсом роботи.
Люфт напроти немає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 140 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 3.6 мм |
- Ціна: 1 150 ₴





