Щітка для прибирання салону авто, підходить для чищення решіток, ширдильників і щілин салону вашого автомобіля.
З одного боку груба щітка, зі зворотного боку знімна мікрофібра.
Відсилання на день замовлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Без бренду |
| Область застосування | Уборка |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Зелений |
| Наявність ворсу | З двох боків |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴






