Складана кишенькова стругачка для ножів з алмазним двостороннім абразивом на 600 і 400 Gritt.
В комплекті постачається стропа з войлока для фінішної правки.
- Загальна довжина інструмента — 225 мм
- Довжина заточкового полотна — 98 мм
- Сторона А- 400 Gritt
- Сторона B-600 Gritt
- Маса — 80 грамів
- Ручка — пластик
Відсилання на день замовлення

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Мусат |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 80 г |
| Виробник | EDC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ножів |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал стрижня | Алмазний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴








