
Ruike L21, Sandvik 12C27N, мультитул
1 380 ₴
- Готово до відправки
- Код: L21-B
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

1. Довге лезо 2.Інструмент для закручування дроту 3. Відкривачка для пляшок 4. Велика викрутка 6,5 мм 5.Інструмент для оголення дроту 6.Стропоріз 7.Мала викрутка 3 мм 8. Кишенькова кліпса 9. Штопор 10.Склобій 11. Кільце для ключів. 12. Піцет
Армійський складаний ніж Ruike L21 з клинком із неіржавкої шведської сталі 12C27N і ручкою закритого типу з накладками G10.
Відкриття здійснюється за допомогою нігтьового паза.
Якісне складання інструмента з високою точністю виробництва передбачає високий ресурс і довговічний термін експлуатації.
Технічні характеристики:
- Довжина ножа — 197 мм
- Довжина клинка — 85 мм
- Товщина клинка — 3 мм
- Сталь- Sandvik 12C27N
- Спуски прямі
- Ручка- G10
- Маса — 120 грамів
- Твердість — 58-59 hrc
- Замок- slip joint
- Оброблення сталі — полірування
- Кліпса — одностороння
- Гарантія — 5 років
Більше ножів на нашому сайті Elpaso.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Кількість інструментів | 12 шт. |
| Довжина | 197 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 120 г |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 11.4 см |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴





