
Ruike L-42, Sandvik 12C27N, мультитул
2 660 ₴
- Готово до відправки
- Код: L42-B
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Армійський складаний ніж Ruike L41 з клинком із неіржавкої шведської сталі 12C27N і ручкою закритого типу з накладками G10.
Відкриття здійснюється за допомогою нігтьового паза.
Якісне складання інструмента з високою точністю виробництва передбачає високий ресурс і довговічний термін експлуатації.
Технічні характеристики:
- Довжина ножа — 197 мм
- Довжина клинка — 85 мм
- Товщина клинка — 3 мм
- Сталь- Sandvik 12C27N
- Спуски прямі
- Ручка- G10
- Маса — 195 грамів
- Твердість — 58-59 hrc
- Замок- slip joint
- Оброблення сталі — полірування
- Кліпса — одностороння
- Гарантія — 5 років
Більше ножів на нашому сайті Elpaso.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Кількість інструментів | 19 шт. |
| Довжина | 197 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 194 г |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 11.4 см |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 660 ₴







