
Поясна/ плечова сумка тактичного зразка з міцного нейлону 800D, на корпусі встановлені дві велкро панелі для шевронів або патчів (патч 5.11 у комплекті).
З боків є система кріплення молі.
Завдяки нейлоновим стропам можлива універсальна комбінація сумки з різними рюкзаками або підсумками.
Основна лямка виготовлена зі стандартної сумкової стропи (oxfotd 600D) на лямці два регулювальні кільця для регулювання довжини.
Для оперативного знімання є пластиковий фастекс.
Габарити сумки:
320 мм/180 мм/140 мм Ш/В/Г
Кишені:
- Основне відділення з перегородкою на блискавці 250/150 мм
- Тильна кишеня на блискавці 240/150 мм
- Фронтальна кишеня на блискавці 120/120 мм
- Дві бічні кишені на блискавці 110/110 мм
Практична зносостійка сумка-банан у тактичному виконанні, висока якість окантовки та строчки крою.
Додаткові фото та відеообзор:



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turkiye |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість відділень | 5 |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Максимальний обхват талії | 127 см |
| Довжина | 32 см |
| Висота | 18 см |
| Товщина | 14 см |
| Об`єм | 3 л |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴











