
Якісна міцна сумка для ноутбуків до 15.6 дюйма, виготовлена зі зносостійкої брезентової тканини "Канвас" та вставками штучної шкіри. Матеріал має вологовідштовхувальні властивості. Лямка виготовлена з товстої сумкової стропи OXFORD 800 з регулювальним кільцем і наплічником із м'якої штучної шкіри.
Сумка має всі стандартні необхідні відділення та кишені.
Основна кришка фіксується на магнітних кнопках.
Внутрішня підкладка — сумковий пВХ.

- Міцна зносостійка тканина
- Універсальна комбінація класичного та сучасного стилю
- Висока місткість
- Турецька фурнітура
- Фіксатор ноутбука на липучці
- Відділення для канцелярії
- Портфельна ручка з м'якої штучної шкіри
- Габарити В/Ш/Г: 310/400//110 мм
- Магнітні кнопки на кришці
- Розширена блискавка
- Велике відділення з перегородкою
- Внутрішня кишеня на блискавці для документів
- Оперативна кишеня на блискавці з тильного боку
- Бічні кишені відкритого типу
Міцна сумка з універсальним дизайном для повсякденної експлуатації поєднує класичний і сучасний стиль.
Додаткові фото:








Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turkey |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Брезент |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня без застібки, Відділення для ручок, Відділення-органайзер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина основного відділення | 400 мм |
| Глибина основного відділення | 110 мм |
| Висота основного відділення | 310 мм |
| Об`єм | 13 л |
| Вага | 300 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴










