
Плечова якісна EDC сумка з тактичним ухилом, виготовлена з міцного балістичного нейлону OXFORD 800 Olive.
Плечова лямка передбачає правобічне та лівобічне розміщення сумки на корпусі за допомогою сталевого карабіна.
Регулювальне кільце дає змогу встановити відповідну довжину стропи.
Лицьова частина обладнана системою кріплення Molle.
Внутрішня частина підкладки виготовлена зі зносостійкого синтетичного текстилю ПВХ.
Також на лицьовій частині встановлена велкропан для патчів і шевронів (патч 5.11 у комплекті)
Габарити спорядженої сумки:
- Висота — 300 мм
- Ширина — 180 мм
- Глибина — 100 мм + 50 мм фронтальне відділення
Кишені та відділення:
- Основне відділення на блискавці з перегородкою 170х280 мм
- Фронтальне відділення на блискавці 150х120 мм
- Фронтальна кишеня на блискавці 140х110 мм
- Бічна еластична кишеня відкритого типу 140х100 мм
Повсякденна сумка з якісним швейним підходом із якісних матеріалів.
Додаткові фото та відео:







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turkey |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стиль | Casual |
| Колір | Хакі |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішня кишеня без застібки |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴










