-50%

Сумка чоловіча міська Edc-Tac 3L, тактичного зразка, Black
1 080 ₴
540 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190519
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Плечова якісна EDC сумка з тактичним ухилом, виготовлена з міцного балістичного нейлону OXFORD 800 Black.
Плечова лямка передбачає правобічне та лівобічне розміщення сумки на корпусі за допомогою сталевого поворотного карабіна, також на лямці є фастекс для універсального кріплення до рюкзаків.
Регулювальне кільце дає змогу встановити відповідну довжину стропи.
На лицьовій частині передбачена поздовжня кишеня на змійці
Внутрішня частина підкладки виготовлена зі зносостійкого синтетичного текстилю ПВХ.
З лівого боку встановлений адаптер виходу USB.

Габарити спорядженої сумки:
- Висота — 300 мм
- Ширина — 150 мм
- Глибина — 110 мм
Кишені та відділення:
- Основне відділення на блискавці з перегородкою 150х250 мм
- Фронтальна кишеня на блискавці 150х240 мм
- Бічна еластична кишеня відкритого типу 140х100 мм
- Задня (зкрита кишеня на блискавці) 180х140 мм
Повсякденна сумка з якісним швейним підходом із якісних матеріалів.
Додаткові фото та відео:



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turkey |
| Країна виробник | Туреччина |
| Об`єм | 3 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал | Оксфорд |
| Вага | 0.3 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 1 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴








